Lieve familie en vrienden
Het is weer voorbij onze overwintering van 5 maanden .
Het was weer geweldig ondanks mijn gebroken pootje de vervelende bijverschijnselen van de spierreuma en een behoorlijke griep .
Het leven was weer fantastisch met lieve vrienden die hier ook verbleven en de nodige vrienden die bij ons bleven logeren .
En het allermooiste was de komst op 1 februari van mijn lieve zoon Albert met zijn lieve vriendin ( mijn schoondochter ) Kirsten .
Wat hebben we genoten samen en wat hebben ze ons verwend .
Helaas kreeg ik vrij snel daarna een flinke griep waar ik nog steeds een vervelende hoest aan over heb gehouden , vandaar dat jullie een tijdje niks van mij gehoord hebben .
De laatste week was het tijd om in te pakken en alles te sorteren voor de opslag .
Want jaaa we komen toch weer terug 1 oktober ondanks dat we helaas niet meer terug kunnen komen in dit geweldige huis .
Maar niet getreurd ( uiteindelijk ben ik toch die brutale Amsterdamse ) je haalt het er toch nooit helemaal uit 😩🫣🤣
Was ik foto’ s aan het maken van leuke huisjes in Cabo Roig
Er kwamen 2 dames aan die daar woonden en wilden het hek open maken maar twijfelden wat omdat ze waarschijnlijk dachten wat moet dat mens hier ☺️
Ik sprak ze aan en wonder boven wonder wisten ze een Belgische dame die in het complex een huis bezit .
Dus bij thuiskomst meteen gebeld en het leek ons perfect
Na een FT gesprek ( dan zie je even met wie je te maken hebt ) en een bezichtiging aan het huis hebben we een nieuw onderkomen per 1 oktober.
Een fijn huisje met een groot terras op het zuiden Een keuken , huiskamer 3 slaapkamers 2 badkamers en een dakterras .
Dus weer een heel fijn vooruitzicht .
Door het overlijden van mijn broer ben ik tussen door een week in Nederland geweest en ook dat is goed bevallen . ( uiteraard niet de reden waarom )
Ik ga met de kinderen even in overleg wat de beste tijd is en ik zal dan ook tussendoor een vlucht naar huis nemen om het gemis iets minder zwaar te maken .
Morgenochtend zullen we op tijd weg rijden zodat we een eind Frankrijk inkomen .
Vanmiddag nog even een Indisch buffet meegemaakt bij onze favoriete Indische top koks
Iedereen die ons lief is ( en helaas een aantal mensen niet ) gedag gezegd en weer lekker gedanst , gelachen en plezier gehad
Dus dit was weer mijn laatste verhaal voor dit seizoen en ik hoop iedereen snel weer te kunnen knuffelen en omhelzen in het echt
Hasta la Vista
Els
Geschreven door Frelsjes.reizen