We hebben goed, geslapen maar zijn door het tijdsverschil vroeg wakker. Na een heerlijk ontbijt in ons hotel gaan we op tijd richting Disney. Ons hotel ligt 15 minuten vanaf Disney. Het is allemaal erg goed geregeld. Vanaf het reusachtige parkeerterrein gaan we met een treintje naar de security. Na de controle gaan we met de monorail naar de entree van Disney. Het is nog redelijk rustig dus we zijn snel binnen.
Wat is het leuk 👍🏻. We zijn 10 jaar geleden met de ouders en zus van Elise in Disneyland Parijs geweest. Het kasteel is erg herkenbaar en ook Main Street. We maken leuke foto’s en gaan door naar Adventureland en Frontierland. We beginnen met Pirates of the Caribbean, altijd leuk. Daarna gaat Dennis met de meiden in Big Thunder Mountain. Ik ga in de schaduw op een bankje zitten wachten met de spullen. Het is ‘s morgens al 30c ☀️😅
Ymke en Elise gaan met Knabbel en Babbel op de foto. We moeten iets langer wachten want ze gaan tussendoor even weg vanwege de hitte. Arme Knabbbel en Babbel wat zullen ze het warm hebben in het pak 🙈
Daarna gaan we door naar Fantasyland. Hier gaan we eerst in It’s a small World en daarna in The Adventured of Winnie The Pooh. Allebei leuke attracties! Hierna halen we een Cookie Sandwich Ice Cream 😋. We gaan op tijd in de schaduw bij Main Street staan want iedereen verzamelt zich al voor de Disney Parade. Het is het lange wachten en de hitte waard ondanks dat we in de schaduw staan is het nog steeds warm 😅.
Na de parade gaan we naar Tomorrowland. Dennis en Lianne hebben zich om 13.00 uur ingeschreven voor Tron Lightcycle. Je krijgt dan een groepsnummer. Hopelijk zijn ze vandaag nog aan de beurt voor de attractie. We gaan met elkaar in Buzz Lightyear. Altijd leuk om met een laser te schieten. Ymke en Lianne gaan nog even in Dumbo de vliegende olifantjes. Als Dennis en Elise zitten te wachten loopt er ineens een hagedisje. Hierna kom gaan Ymke en Elise de souvenirwinkeltjes langs en Dennis en Lianne in de achtbaan Seven Dwarfs Mine Train. Er is een lange wachttijd van meer dan 1 uur dus Ymke en Elise hebben alle tijd!
Het is qua hitte goed geregeld. In de wachtrijen buiten zijn parasols en binnen is er airco. Vooral binnen wachten is echt niet erg.
Overal in het park zijn watertappunten.
We gaan rond 18.15 uur eten en bestellen een hamburger met patat en een grote beker drinken.
Na het eten gaan we autorijden in Tomorrowland Speedway. Dit gaat snel dus daarna nog in de achtbaan The Barnstormer.
Tron is gelukt. Dennis en Lianne vonden het super gaaf! We zijn gebleven tot en met de vuurwerkshow en waren om 23.15 uur weer terug in het hotel. Wat een gave dag was het!
Geschreven door Familie-steunenbergs.reisdagboek