Dag 11 van San Francisco (18c) naar Yosemite National Park (30c)

Verenigde Staten, Castro Valley

Vandaag rijden we om 07.30 uur weg en gaan eerst richting Golden Gate Bridge. Het is helaas nog mistig en koud. Snel even wat foto’s maken en dan met de auto naar Yosemite National Park. Via de San Francisco Oakland Bridge verlaten we San Francisco. Op deze brug rijden wij onder en boven ons rijden de auto’s de andere kant op.
Onderweg stoppen we om een foto te maken van een heel mooi meer. We tanken net voor Yosemite en maken gebruik van een dixi (gadver). Bij Yosemite aangekomen hebben we twee auto’s voor ons en dan zijn we al binnen. We rijden het park op en binnen 10 minuten spotten we een beer. Op de foto moet je even zoeken. Er ligt een kleine bruine beer in het gras!
Het is echt mooi bij Yosemite. We genieten van de uitzichten en de watervallen. Bij Yosemite Village shoppen we en eten we een ijsje. Aan het eind gaan we naar Mariposa Grove en onderweg spotten we nog 3 herten. We moeten de auto parkeren en gaan verder met de bus. De sequoia bomen mag je alleen van achter het hek bekijken. Dit valt wel een beetje tegen!
We gaan eerst uit eten bij The Cheesecake factory en daarna checken we in bij ons hotel in Fresno.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Die taartjes zien er lekker uit.

Bert 2023-07-29 20:08:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.