Dag 25

Italië, Formia

In tegenstelling tot wat we gisteren hadden bedacht, zijn we toch maar nog een dag gebleven. Dat heet voortschrijdend inzicht. En het weer was nog prima met wel wat veel wind.
‘s Middags lekker aan het strand gelegen, gezwommen en gegeten.
‘s Avonds restaurant bezocht (600 mtr lopen), maar was helaas gesloten.(600 mtr terug😢) Ook aan het strand alle restaurants “chuiso”. Eigenlijk is alles dicht. De camping heeft misschien wel 150 plaatsen waarvan wij gisteren de enige waren en vandaag is er nog een Duits stel gekomen.
Als morgenochtend de zon schijnt dan blijven we tot een uur of twee, waarna we vertrekken richting Rome (2,5 uur rijden).

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Jammer dat alles al dicht is, maar wel heerlijk weer zeg ☀️

Dorien 2021-09-21 12:24:35
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.