Albanië

Albanië, Gruemirë

Gisteravond nog een lekker visje gegeten met een aantal reisgenoten. Vandaag over slechte wegen en nog slechtere weggebruikers naar de laatste camping van onze Grand Tour Griekenland. Albanezen hebben echt schijnt aan alle andere weggebruikers komen zelfs inhalen in de file binnenbochten bergop en bergaf. We dachten dat het in Griekenland erg was maar dit slaat alles. Normaal gesproken kan ik me snel aanpassen in het verkeer maar dit gaat mij zelfs te ver. De hoofdwegen zijn geasfalteerd maar slecht onderhouden zijwegen in de dorpen zijn grind, gravel, of zand. Morgen nemen we afscheid van de groep met een gezamenlijk diner. Vanaf maandag gaan we weer solo verder. Normaal gezien zouden we nog 3 weken onderweg zijn. Maar door de blessure van Maria gaan we nu in 1 week naar huis zodat ze thuis met fysio aan de gang kan om zsm weer op de been te zijn. Vanaf Albanië via Montenegro gaan we naar Kroatië. Hier nemen we de weg langs de kust naar het noorden tot Zadar. Vanaf daar via de autoweg naar huis.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Doe toch maar rustig aan, wat mooi was moet zo blijven.

Genot.op.pad 2023-06-17 19:23:49

Jullie hebben een geweldige reis achter de rug maar ik kan me voorstellen dat Maria graag met de fysio wil starten. Het was een groot avontuur. Nu huiswaarts. Veilige terugreis

Kathy 2023-06-17 20:46:10
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.