Kuala Lumpur - Amsterdam

Maleisië, Kuala Lumpur

Dag 71 Kuala Lumpur - Amsterdam
De terug reis gaat beginnen. Wat is het raar om zo blij te zijn om naar huis te gaan. Ik kan niet wachten om met beide benen op de Nederlandse bodem te staan.

De reis terug valt erg tegen. Maar ondanks alles wil ik met een positieve vibe de reis afsluiten. Ik pak in het vliegtuig mijn telefoon en zet ik het nummer van Ed Sheeran op.. 'Barcelona'... ons nummertje van de reis. Met het nummer op de achtergrond begin ik mijn verslagen te lezen en foto's te bekijken vanaf dag 1.

In het begin van mijn verslagen schreef ik dat ik een fantastisch avontuur van 3 maanden ging maken met 2 hele lieve vriendinnetje.. 89 dagen zou ik in totaal weg zijn. Helaas heb ik de 3 maanden niet kunnen af maken en zijn het 71 dagen geworden. Maar wat wel een feit is en wat niemand mij meer afpakt is dat ik een geweldige fantastische reis heb mogen maken met 2 hele lieve vriendinnetjes!!!!
Want wat hebben wij een super toffe tijd gehad in Azie. 71 dagen lang enorm genoten, gelachen en vrijheid gevoeld.

We zijn nu 71 dagen verder... 71 dagen heb ik jullie mee genomen in mijn reis. Ik ben nog steeds verbaasd van mezelf dat ik zo'n schrijver ben. Maar ik kan je vertellen het is best leuk en lekker om elke avond alles even van je af te schrijven.
Wat is het byzonder en mooi dat er zoveel lieve mensen mijn blogs lezen en ons volgens tijdens de reis. Dit had ik nooit verwacht. Het was voor mij ook een extra motivatie om door te schrijven. Als ik een dag te laat was kreeg ik al appjes om te vragen waar mijn verslag was hahaha.

De thuiskomst is anders dan ik mezelf had voorgesteld. Op dit moment lig ik nog steeds ziek op de bank in afwachting van wat ik heb opgelopen in Azie. Ik hoop dat ik snel weer de oude ben en weer ultiem kan genieten van mijn leventje in Nederland. Want de reis was prachtig, maar het is ook weer heel mooi om terug te zijn bij alle dierbare mensen om je heen.

Azie I love you ♡♡
En bedankt lieve meisjes voor deze reis.

BEST TRIP EVER ♧

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Ik heb genoten van je reisverslagen, Charis. Je kunt echt leuk schrijven! Je enthousiasme en hoe tof jullie het met elkaar hadden spat er vanaf! Nu lekker opknappen en t Hollandse leven weer op gaan pakken....zal niet meevallen, maar wel een lekker seizoen om terug te komen! 😘😘😘

Marian 2017-05-25 15:28:48

💖

Marjolein 2017-05-25 16:10:00

Zeker weten dat we jouw blogs hebben gevolgd. Super leuk om met jullie mee te reizen. Voor nu hopelijk snel weer opknappen. We duimen voor een goede uitslag.

Jose 2017-05-26 10:11:56

Wat een domper om zo jullie avontuur te moeten beëindigen 😯 Maar de mooie herinneringen aan deze prachtige reis zullen vast snel overheersen. Snel opknappen lieverd ♡

Eva 2017-05-27 13:05:50
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.