Dag 23 Kolsai - Almaty 280 km

Kazachstan, Saty

Alweer een nieuwe dag . Het is onze laatste reisdag . Het in en uitpakken is bijna voorbij 😒 . Vandaag vertrekken we om 8.00 u naar de Charyn Canyon waar we een wandeling van 2 uur gaan doen . Het is 1,5 uur rijden vanuit Saty . Gelukkig is het nog droog maar er staat een strakke wind als we aankomen . De kloof is 150 km lang en de diepte is 300m. In de kloof is er minder wind . Hoe prachtig is dit alweer . Het is de kleine broer van de Grand Canyon . Die hebben we ooit vanuit de helikopter gezien . Hier wandelen we in de kloof . Echt prachtig. Er is een tochtje voorzien tot aan de rivier en terug , ongeveer 5 km . We hebben ogen tekort. Als we bij de rivier aankomen begint het jammer genoeg te regenen . We besluiten met het pendelbusje terug te gaan en drinken nog een koffie bij het visitor center. Daarna is het 40 minuten rijden tot de lunch . We hebben nog eens frietjes gegeten , dat is al even geleden . Rond 14.00 u vertrekken we richting Almaty . Nog 130 km te rijden met de bus . Het is de grootste en levendigste stad van Kazachstan met 1,700.000 inwoners . Dat zijn we niet meer gewend , die drukte . Vroeger was het de hoofdstad van het land. 16.30 u checken we in bij het hotel , Thieu maakt gebruik van het zwembad en om 19.00 u gaan we met een deel van de groep uiteten . Ondanks het mindere weer kunnen we toch weer vaststellen dat het een dag was om niet snel te vergeten .
Morgen krijgen we nog een citytour in Almaty

Dank je wel aan de volgers voor de mooie reacties . 👍

Tot morgen 🙋‍♀️🙋‍♂️

Geschreven door

Al 15 reacties bij dit reisverslag

Wauw weer mooie foto's.. tot morgen

Ria 2023-09-20 12:51:53

Heel mooi weer geniet nog maar even

Tony 2023-09-20 12:57:26

Weeral prachtig , een onvergetelijke reis , geniet nog even 😄

Marcel en Frida 2023-09-20 13:14:58

Alweer waauww! Indrukwekkend die dorpjes, en die benzinepomp. Terug in de tijd. En wat een geweldig mooie canyons! Echt wauwww! Echt een heeeeele mooie indrukwekkende reis! Snap goed dat je het jammer vindt dat het bijna afgelopen is en dat je nog wel ff wilt blijven! Geniet er nog even van!

Gernie 2023-09-20 13:22:36

Wauw mooie foto’s en een formidabel tankstation heel mooi geniet er nog van groetjes

Imelda 2023-09-20 14:04:07

Wat een prachtige reis hebben jullie gemaakt, die laatste week was weer heel anders dan die 1 ste. Indrukwekkende foto’s. En elke dag is anders en even mooi. Nog veel plezier op jullie laatste dag en dan een veilige terugreis. Groetjes

Diane 2023-09-20 14:36:47

Spijtig dat je verhalen bijna gedaan zijn. Ik ga ze echt missen. Wat een prachtige foto's. Ik ben een beetje mee op reis geweest. Al was het maar door de verhalen en foto's. Geniet nog van de laatste momentjes op jullie reis.

Rik en Gerda 2023-09-20 14:37:47

Heel mooi daar, jammer dat het weer bijna voorbij is, voor jullie maar ook voor ons. We zijn het niet gewend om vandaag zo vroeg nieuws van jullie te krijgen. Geniet er nog van, tot morgen .

Mariet 2023-09-20 14:38:43

Mooi en ruig landschap heel bijzonder.

Wil 2023-09-20 14:54:27

Mooi alleen de regen is minder maar dan ben je het gewend als je aan komt in Hamont hier is het al een beetje herfst Geniet er nog van het einde van een mooie Reis Groetjes

Hilda en jaak 2023-09-20 19:32:14

Weer een dag om niet te vergeten! Als ik de foto's zie geloof ik dat zeker! Wat een mooi avontuur waaraan jullie bezig zijn. Genieten maar!

Els en Martin 2023-09-20 19:56:02

Wat een mooie reis weer voor jullie en blij dat we ook mee hebben kunnen genieten

Marleen Vdv 2023-09-20 20:01:27

Gewoonweg geen woorden voor, wat jullie allemaal gezien hebben, gewoon prachtig. Jullie zullen nog veel kunnen vertellen. Geniet nog van de laatste dagen met volle teugen.

Cesare en Lutgarde 2023-09-21 12:41:31

Toch altijd prachtig die canyons. Ikzelf heb er ook heel wat doorkruist in Amerika. Toen was ik nog goed te been. Mooie foto’s kunnen maken en zodoende nog heel wat herinneringen kunnen bekijken. Dat zal bij jullie ook het geval zijn. Geniet er nog maar van en tot later

Jef Vromans 2023-09-21 17:24:11

O ja doe maar zeg, een heuse canyon, van de ene natuurpracht in de andere, genieten hoor 😍

Annick & Davy 2023-09-22 01:44:45
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.