Buitenlucht

Nederland, Den Ham

Ja buitenlucht vandaag genoeg gehad.
Uiteraard heel goed geslapen en jee we kunnen niet gaan fuetsen want de oplader die we te leen hadden deed het niet. Na het ontbijt etc op naar de fietsenwinkel. Gevraagd of zij onze batterijen voor ons op konden laden en batuurlijk wilden ze dat doen . Wij konden in die tussentijd naar Zwolle en de beeldentuin bet buiten Zwollen.
We hebben in Zwolle weer van alles gezien en veel gelopen. Op terrasje lekker koffie gedronken in een flauw zonnetje maar zo'n 20 graden. En tijdens al dat wandelen kwamen we langs een winkel en ja hoor, daar hing hij te shinen het vloerkleed waar we al een tijdje naar zoeken. Je ziet we vinden behang in de vakantie, nieuwe kussentjes en nu het vloerkleed, word keurig thuis bezorgd voor
2, 99, hoe gek wil je het hebben en als het niet staat kan het retour voor 2,99😂😂.
We genieten weer van een heerlijk lunch en daarna gaan we rond 14uur naar de Beeldententoonstelling in de tuin net buiten Zwolle.
Nou over lopen gesproken, dat hebben we gedaan hoor. Het wer is heerlijk en we zien zooooveel beelden. Mooie, gekke, stomme en ontroerende beelden. Ik vind ook in de tuin weer materiaal om mee te creatieven en mag dat, blijkt later, meenemen.
Rond kwart over 5 zijn we aardig versleten en nemen nog een ice tea en praten nog wat met de mensen die daar bij ingang/uitgang zitten. Het blijkt o.a de eigenaar te zijn die die tuin heeft ingericht en ook bepaald waar welk beeld komt te staan en wanneer een beeld gewisseld gaat worden. Leuk gesprek en moe en op gaan we nog jet langs de fietsenwinkel om de batterijen op te laden en wat zijn we daar ontzettend blij mee. Morgen toch maar een wat rustiger dag. Smorgen wat fietsen en boodschappen halen en smiddags fa ik schilderen en Nico van een heerlijke middag genieten. Weer een dag met een gouden randje en weer het besef hoe goed we het hebben🙏😇

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Ziet er weer uit als een lekker dagje! Fijn dat de batterijen van de fietsen opgeladen zijn. En mazzel met het weer! Hier heeft het een tijd gemiezert vanmorgen. Geniet van de avond 🥰

laura.in.ijsland 2024-10-17 18:23:16

Een over heerlijke en mooie dag🙃

Belevenissen.reizen.Yvonne.en.nico 2024-10-17 20:54:25

Klinkt weer als een dag met een randje :)

Niels 2024-10-17 22:10:54
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.