Dagje Safari

Zuid-Afrika, St Lucia

We hebben een Safari geboekt voor vandaag. We werden om 05:00 opgehaald aan de ingang van onze verblijfplaats. We moesten een uur rijden in een open jeep naar het safaripark. Gelukkig hadden we dekens en konden er een soort tent flappen dicht waardoor het ietsjes minder koud was.

http://www.mtunzini.nl/hluhluwe
Op het park kwamen er nog 5 meisjes uit Amerika bij en konden we onze Safari beginnen. Dit is het oudste game resort van Zuid-Afrika (in 1897 geopend). Hier werd er vroeger enorm gejaagd, er werden tot 100 olifanten per dag gedood... In 1850 waren ze hier al uitgeroeid. Gelukkig zagen ze snel in dat dit niet normaal was, begin de jaren '70 werden er 50 nieuwe olifanten overgebracht en is men de dieren gaan beschermen.
(Dank aan karel die alle data heeft onthouden)

We hadden een oude man (van 1946 😂) als gids, met Hollandse roots. Zijn ouders zijn in 1940 uit Rotterdam voor de oorlog gevlucht. Deze man, Paul, wist heel veel over alle dieren en de vogels in het bijzonder. Hij vertelde veel en zo was het een leerzame rit. We hebben weer enorm veel dieren gezien, zoals de neushoorns, olifanten, zebra's en een hele grote kudde Buffels meer dan 120 stuks.

Het is duidelijk dat de olifanten zich niet aan de verkeersregels houden, getuige de foto's in bijlage .

We zijn goed verzorgd onderweg, we kregen ontbijt om 08:00 en om 12:00 een echte braai met heerlijke pasta.

Om 14:30 werden we terug naar onze tenten gebracht en tegen 15:30 lagen we uitgeteld languit op bed. Prachtige dag maar wel vermoeiend 🙄

Vanavond heb ik met Karel twee maal gebiljart. Resultaat: hij mag volgend jaar niet meer mee 😎

We zitten nu op restaurant, sushi besteld en Margaux een tonijnsteak.
En wij maar klagen dat we het slecht hebben.

Morgen naar Salt Rock aan zee. Ze geven wel regen op maar misschien valt het wel mee.

Grtjs van ons aan de Thailand reizigers, de Hongarije via Tsjechië en Oostenrijk mobile home fetisjisten, de Polen ambassadeurs en de thuisblijvers

Merci voor alle leuke reacties


Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

1946 Hoe zo oud😁

Max 2016-07-24 08:59:08

Jiechaaaaa! Eventjes wifi en dus weer mee!! Hartverwarmend verslag, maakt me reuze gelukkig, heb jullie gemist 😩! X

Katrien en co. 2016-07-25 13:41:58
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.