Guillena

Spanje, Guillena

Hola,
Zo we zijn begonnen, het is altijd spannend om te beginnen.
Hebben een onrustige nacht gehad maar dat hoort erbij.
Maar om 8.15 begonnen met de uitdaging.
Het is altijd spannend of je mede pelgrims ziet. En ja hoor fietsers, en wandelaars.
Ook zagen we een oudere dame die lekker in de schaduw zat. We vragen ons af of ze door is. We moesten over een ijzeren balk over een blubberpoel. Ben benieuwd of zij dat heeft gehaald. Hebben haar niet gezien.
De auberge is vol, dus zijn heel wat mensen op pad. Spanjaarden, Italianen, Australië, Duitsers, en Hollanders. Er was gister een man in de kathedraal nogal hyper, moest een stempel voor in de compostela. Nou ik zei tegen Ben als we die tegen komen, krijgen we zijn doopsel. En je snapt het al, zit in deze auberge, en heb zijn doopsel al gehoord. Jammer joh, hoop niet dat we die te veel zien. Tenminste dat denk ik op dit moment. Wie weet is hij ergggggg aardig. Gaat ook naar Santiago.
Straks even boodschappen doen, wat eten .
We kletsen nu gezellig met de ausies.

Buen Camino

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.