Dag 1-2: Vlucht Amsterdam-Doha-Hanoi + aankomst Hanoi

Vietnam, Hanoi

Hallo iedereen,
Wij zijn goed aangekomen in Hanoi.
Het was een spannende eerste dag omdat onze trein van Antwerpen naar Schiphol een uur vertraging had (dieren op het spoor) en omdat er een elektriciteitspanne was op Schiphol waardoor het inchecken en security en paspoortcontrole allemaal iets langer duurde. Maar we hebben onze vlucht gehaald!
Onderweg ging alles vlot. De meisjes amuseerden zich met de spelletjes op het schermpje, de tussenstop in Doha deed deugd en vervolgens iedereen enkele uren geslapen op weg naar Hanoi.
Aangekomen in Hanoi al onze bagage opgepikt gevolgd door een eerste kennismaking met het interessante lokale verkeer op weg naar ons hotel.
Na ons geïnstalleerd te hebben in ons hotel, vechtend tegen de slaap, een wandelingetje gemaakt naar het meertje in het midden van de stad, Hoan Kiem Lake. Warm en heel veel scooters, het was al een avontuurlijke wandeling.
‘s Avonds iets westers gegeten en dan op tijd gaan slapen want iedereen doodop.
Tot de volgende!

Filmpje van onze eerste dag:

https://youtu.be/u-vq4TM2YTI?si=k99A2UnDrsNgSAZA


Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Leuk filmpje! 👍 Monopoly op het vliegtuig 💰💰💰💰

Gus 2023-11-05 09:22:55

👍

Nico 2023-11-05 10:12:03

Dieren op t spoor in België/Nederland. Dat zet de toon direct voor jullie reisje naar Azië :) Veel plezier Broekies!! Xx

Joyce 2023-11-05 10:16:34

Heerlijk ! Na de spanning van het vertrek dan toch een toffe start !

Lutgart 2023-11-05 10:26:05

Mooi fimpje! Enkele stukjes gefilmd door Lisa? De aankomst van de Eurostar zeker... Een échte cameravrouw! 👏 Rust goed uit allemaal en geniet volop👍

Bompa 2023-11-05 12:04:15

Heel veel plezier op jullie reis 🤗 Het meest vermoeiende deel is nu achter de rug. Genieten maar. 🤗😆 Smileys van Odette

Silvie 2023-11-05 15:49:27
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.