En weer verder vandaag

Zweden, Östersund

Vandaag weinig foto’s.
Meer dan 500 km gereden over wegen die niet veranderden, twee banen tussen bomen af en toe onderbroken door 4 a 5 huizen.
Één keer zijn we een wat groter dorp gepasseerd. Ongelooflijk dat het over zo’n afstand kan.
Mooie meren gezien.
Net aangekomen in Östersund waar we in de stad op een camperparkeerplaats overnachten aan een meer alsof we in Italië zijn, alleen wat frissere temperatuur, dat wel.
We zitten nu nog ongeveer 120km van de start af van de Wildernisroute.

https://visitsweden.nl/te-doen/rondreizen/zweedse-wildernisroute/?gad=1&gclid=EAIaIQobChMI2-Wq2oSAgQMVIZRoCR3fzgP4EAAYASAAEgKPvDBwE

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Ja aan de foto's te zien wordt het al wat frisser. Maar wat een rust hè. Have fun en genieten zou ik zeggen. Knuffels van ons aan jullie.

Frédérique en Renilde 2023-08-29 09:21:11
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.