Pepijn heeft vannacht veel last van oorpijn gehad. Gelukkig gaat het vanmorgen weer beter.
Na het ontbijt pakken we de auto richting Arlington. We gaan naar de Pentagon. Gigantisch: 28 kilometer aan gangen en elk plekje binnen 7 minuten bereikbaar. We bezoeken het memorial van 911.
Daarna bezoeken we het National cementry. Het is zo groot en warm dat we besluiten met de tram het park te verkennen. Indrukwekkend hoe groot en verzorgd. Als laatste gaan we naar de plek waar JF Kennedy is begraven. Een bijzondere plek met uitzicht over de stad en het Washington memorial waar we gister waren.
We lunchen en relaxen. De koptelefoon van Pepijn is kapot, we kopen bij de Apple winkel een koppelstukje voor de oortjes. Voor de laatste keer eten we aan 't water. Feline heeft wat heimwee. Ik slaap een nachtje bij haar.
Geschreven door Sagittas.reisverhalen