Gisteren hebben we de zon onder zien gaan in Bryce National park. Op zich niet een heel groot park, maar de vergezichten zijn prachtig.
Vandaag vroeg op pad omdat we bijna 500 km voor de boeg hebben. We starten in Bryce met een temperatuur van 9 graden, best koud in t-shirt en korte broek maar in Moab waar we eindigen is het dik in de 30 graden.
Onderweg zien we de meest waanzinnige landschappen. De hele dag schipperen we tussen de 1500 en 2500 meter.
We hebben een tussenstop in Goblin Valley. Deze zijn minimaal 170 miljoen jaar oude sculpturen die zijn ontstaan door het spel van weer en wind. Ooit zou er op deze plek een binnenzee zijn geweest op deze plek.
Einde middag komen we in Moab aan. Morgen staat Arches en Death horse Valley op de agenda met 32 graden
Geschreven door Roland-en-gerries.vakantie