Isla cristina

Spanje, Ayamonte

De Italiaan is weg, vanmorgen vertrokken.

Hoe laat ga je ontbijten?
Wij als we rustig aan wakker worden, dat is rond 07.30 .
Ik had een brood besteld en twee croissants πŸ₯ dus om 09.15 even naar de receptie om de bestelling op te halen.
Niet dus, nog 10 minuten de oven is traag vandaag, ok weer terug na 10 minuten.
En wat denk je ? weer 10 minuten , uiteindelijk werd het 10 uur.
Dan zou je denken nu gaat het smaken, helaas het was een bonk deeg 🀒 maar dat vult wel meteen. πŸ˜€

Vanmiddag naar Isla Cristina gefietst, een pittoresk plaatsje met een heuse visafslag, de lucht was net als andere visserij havens, maar wel weer vertrouwd het deed ons weer denken aan vroeger met onze boot tochten.

Aan het strand lekker een biertje gedronken, en weer terug naar de camper.
Het menu was vakantie macaroni, erg lekker gegeten al leek het niet op macaroni
πŸ˜„

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Nog even met de polstok over de Guadiana rivier springen, dan zijn jullie in Portugal. Daar hebben ze vast die lekkere pastel de nata voor bij de koffie. Trouwens hier ook bij de Mercadona en, haha zelfs bij de Lidl in Nederland. Smaakt beter dan deegballen! Xxx

Ellen 2024-01-26 21:23:07

Mooie foto's. Jammer van het brood, maar daar bedenken jullie wel wat op, Hebben jullie de magnetron mee? Dan kunnen jullie vast wel vakantie brood recept maken. πŸ˜‰πŸ’‹

Rina 2024-01-27 19:19:10
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.