5 sterren plaats en restaurant

Spanje, Cantallops

Spanje here we come,

Lekker bijtijds vertrokken en via de (tol) snelweg gereden.

Maar als je op de cruisecontrol rijdt moet je jezelf wel een beetje vermaken!
Dus campers vergelijken, veel Challengers maar weinig Carthago’s.

Hè zo een hebben wij ook gehad een Hobby Excellent Easy.
En daar een Nederlander met een Kip caravan, dus ik zeg tegen Ton die maakte veel reclame vroeger...
Dus ik zing liever Kips caravans dan gewone caravans ratatatatata enz..
Volgens mij was dat een leverworst reclame zegt Ton, hmm

Maar nu komt het, wij staan boven op een berg bij een restaurant en een hotel op een prive plek home alone, en weer een top locatie.

Even een praatje maken met de ober, mogen wij hier boven staan vraag ik..
En hoe laat gaat het zwembad open? Hij zegt no problem sir.
En vanmiddag om 16.00 uur gaat het zwembad open, whow zwemmen

Meteen een tafeltje voor twee besteld, het zag er allemaal erg goed uit binnen.

En het viel niet tegen, er was een tafeltje voor 2 gereserveerd op de naam van Piter Fickhof, dat viel dan weer wel tegen, daar kan je natuurlijk van alles van maken. Fuck of Pieter of piter afgefikt.

Maar werkelijk heerlijk gegeten en het bleek een 5 sterren restaurant te zijn, dus dat mag dan ook wel.

Welterusten allemaal.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Je kan aan de foto’s zien dat het een vijf sterren restaurant is. Wat lekker om af te koelen in een zwembad, het enige wat nu nog ontbreekt nou je toch in Spanje bent.....een pan vol Paella. Mmmmm. Zie ik hopelijk eerdaags bij jullie op Pindat wel langs komen 😂😂😂👍👍👍 Genieten man. Echt leuk👍

Engel Bos 2019-09-01 08:31:43

Ziet er weer geweldig, en lekker uit . wij gaan dinsdag op ons gemakje richting Spanje heel veel zin in

Peter Kramer 2019-09-01 11:14:33

Top! Maakt me blij dat jullie het zo naar de zin hebben. Lekker genieten met z'n tweetjes!

Ellen 2019-09-01 12:38:40
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.