Pal langs Zwitserland naar het zuiden.

Frankrijk, Serrières-en-Chautagne

Gisteravond kwam de burgemeester in korte broek ons even verwelkomen, zijn naam ben ik even kwijt.
Maar hoe wil je het hebben? Gaaf toch..

Hij is de herder van 129 inwoners, ongeveer net zoveel inwoners als leden van de Sixhaven.

Op wiki las ik dat de kleinste gemeente in Frankrijk 1 inwoner heeft, Rochefourchat. Het kan dus gekker hier in Frankrijk.

Afrekenen bij de kaaswinkel, die ook locale producten verkoopt.
Dus meteen een flink stuk Franse kaas ingeslagen, in de middag met een lekker opgewarmd stokbroodje opgepeuzeld.
Het leven is goed.

Het wandelen is hier een belevenis, veel roofvogels en mooie vergezichten.
Maar het werd echt te warm, na 4 km afzien en een complete hartverzakking zijn we weer terug gegaan voor een biertje.

Maar goed, vandaag gaan we weer verder, en zijn aangekomen bij Serrieres en Chautagne sitecode 2294 voor de verandering een gratis plek, een pareltje.

Onderweg hierheen zijn we de weg afgeschoten om bij onze favoriete supermarkt de Lidl weer van alles in te slaan.
Er is weer wijn, bier, en ik kon het niet laten een paar Trapisten. O ja natuurlijk ook eten.

De weg hierheen was weer vol verrassingen, veel sturen en bochtenwerk.
De wegen zijn hier en daar gewond geraakt door de wintervorst en genezen met grote asfalt pleisters.

Maar werkelijk adembenemend, we zijn een paar keer gestopt voor koffie en genieten met volle teugen.
Onderweg zijn wij een aantal skioorden gepasseerd, die nu uitgestorven waren.

Frankrijk is mooi.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Frankrijk is zeker mooi. Wat kom je met een camper toch op prachtige plekjes. Gelukkig (bijna) overal Lidl. Maar de kaas van zo'n lokaal winkeltje is vast veel lekkerder. Oké, met een biertje van de Lidl dan. Ja en dan nog begroet worden door de burgemeester in korte broek. Geeft een warm gevoel hè? Dan ben je die heks meteen weer vergeten. XXXX

Rina 2019-08-28 16:51:01

wat heerlijk toch om te zien dat jullie er zo van genieten, we weten meteen weer hoe het is en dan krijg je zin om op te stappen en naar de zon te gaan. was het jullie ook opgevallen dat die meneer van dat lokale kaas winkeltje een prachtige camperplaats heeft gemaakt voor camperaars maar dat hij geen woord Engels spreekt? hahahahaha. veel plezier nog samen en als je weer bij de Lidll bent koop dan eens een Perlenbacher biertje, echt lekker.. tenminste dat vond ik.😎😎👍👍

Engel Bos. 2019-08-28 17:14:48

Ja Engel goede tip, maar ik was er natuurlijk al achter 🍺🤪 Ik heb een kratje gekocht, was wel een risico. Maar hij is inderdaad heerlijk 👍

Peter 2019-08-28 17:56:58
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.