Bezoek aan het Salvador Dali museum.

Spanje, Carrer Lleida

Op zich ben ik niet zo,n museum bezoeker. Maar deze mag gewoon niet ontbreken.

Het is maar 20 minuten lopen vanaf onze camperplek, dus eerst maar even boodschappen doen en dan wegwezen richting het museum.

De plaats Figueres is zeer de moeite waard, een Kerstmarkt en diverse terrasjes.

En dan Salvador Dali, dit moet een bijzondere man geweest zijn, een beetje gek maar wel geniaal. Ik bleef foto,s maken, een paar heb ik bijgevoegd.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

geweldig Peter, Margôt is met mijn kleindochter een Starbuck koffie op Utrecht centraal drinken zodra ze terug is weet ik zeker dat zij ook naar dit museum wil want ze is al in bijna alle musea hier in Nederland geweest ze vind het top..... en.....natuurlijk ga ik dan ook wel even mee, doe ik hier in Nederland ook nooit.. wat geweldig dat jullie het zo leuk hebben, ik zag in ieder geval mooie blauwe luchten en buiten op een terrasje, het is hier al de hele dag grauw en triest, geen zon gezien vandaag.. geniet er van kanjers, we blijven jullie volgen 👍

Engel Bos 2018-12-29 15:57:33

Dag Engel, Het gaat je bevallen hier, nog een paar nachtjes slapen en dan richting gele hesjes. Ik hoorde dat ze vandaag weer bezig zijn, maar misschien valt het mee. Ik zou zeggen houdt moed wij zitten goed. 😃😎

Peter 2018-12-29 16:13:39
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.