Central Park, Foodtruck Wafels & dinges en Broadway
Verenigde Staten, New York City
Dit verslag hoort niet bij een reis. Maak een reis in je reisblog om de pins van meerdere reizen met elkaar te verbinden of pas de begin-/einddatum van een bestaande reis aan. Uitgebreidere uitleg > Reis aanmaken > Mijn reizen >
We nemen de metro tot aan Times Square en gapen daar even naar alle billboards die er te zien zijn. Dan wandelen we door Central Park, de Upper East en West Side en omgeving. We eten een Luikse wafel met banaan, mmm s Avonds gaan we naar een Broadway musical, Phantom of the opera! Amai dat was echt knap om te zien :)
Ok, dus weer een streepje bij op mijn reis bucketlust... 😉
Kristel 2016-04-29 11:44:43
Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:
Deel dit reisverslag met vrienden:
Whatsapp
Facebook
Twitter
E-mail
Of schrijf je reisverhalen via de app
Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.
Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.