Nog even over de weg

Spanje, Cazorla

Nog even over de weg, niet opgegeten door wilde zwijnen, vervolgen wij onze weg door een prachtig gebied. Op zondag, een dag waar veel Spanjaarden hun vrije dag op de weg vieren en op uitkijkposten stilstaan om van de vergezichten te genieten. Voor ons betekent het een druk wegverkeer als wij al ploeterend naar boven klimmen. Wanneer de hoogtevrees bij Corne weer lichtelijk toeslaat, is de drukte niet bevorderlijk. Maar het gaat goed. Wat zijn we als toeristen toch een raar volk. We voeren een vos of zwijnen en deze worden daardoor tot last of doen een roofvogel aan een ketting omdat dit toch zo leuk is om naar te kijken. Nou ja, in Nederland is het niet veel beter denk ik. Vandaag op een camping die beheerd wordt door Nederlanders. Erg gezellig! Vandaag wasdag: alle kleren moeten gewassen , dus ik loop in een nachthemd rond en Corne heeft een te klein, te kort broekje aan van mij. Ben weer opnieuw verliefd ! Vandaag met Kim en Norah gebeld. Ik vertel aan Norah dat ik een beetje heimwee naar hun heb en zeg; jullie zijn ook zo ver weg!! Waarop Norah zegt: jullie zijn ver weg, wij zijn gewoon thuis. Tegen die logica kan je niet op, hahaha

Geschreven door

Al 11 reacties bij dit reisverslag

Wow, mooie vergezichten.

Benjamin 2022-09-19 14:38:10

Hier zeker geen heel kort broekje vandaag;), dus geniet van het lekkere weer! En eerlijk is eerlijk, dat "ploeteren" naar boven klinkt iets minder aantrekkelijk, daar heb ik zo'n respect voor. En je kleinkinderen knuffelen zal nog wel even moeten wachten, maar ik weet zeker dat ze trots zijn op hun "coole" opa en oma.

Annie 2022-09-19 15:22:46

Wat is dat een mooie omgeving. Prachtige foto´s.

Francine (zus/schoonzus) 2022-09-19 15:58:07

Niet te geloven dat jullie in zo n mooie omgeving vertoeven!!

Jolanda 2022-09-19 16:43:02

Een lekkere rustdag hoort ook bij de vakantie, het moet natuurlijk niet op werken gaan lijken. Wat is het gebied waar jullie fietsen schitterend zeg, de foto's zijn weer adem benemend!! Ik mis echter wel 1 belangrijke foto, die van mijn vader in zijn korte broekje....... geniet ervan.

Ties 2022-09-19 20:49:03

Hahaha ja een foto van Corné in een te klein en een te kort broekje zou ik ook wel willen zien :)

Ingrid zus/schoonzus 2022-09-19 22:11:26

Niks gaat tegen kinderlogica op. Met het opgroeien worden Norah’s opmerkingen ook steeds bijdehanter. Maar goed dat we niet een foto gezien hebben van Corne in een klein broekje, denk niet dat ze hem gespaard zou hebben 😅

Kim 2022-09-19 23:02:36

Wat gaan jullie eigenlijk idioot snel. Respect hoor. Prachtige foto’s. Natuur om langzaam van te genieten hahaha

Pauline 2022-09-19 23:32:11

:D haha

Merel 2022-09-19 23:44:25

prachtige foto's

tineke 2022-09-20 16:37:18

Wat prachtig toch allemaal, en zeker Andalusie is heel mooi, geniet er maar van, inclusief zwijnen, vossen, hoogtevrees, maar als je daar boven staat en zo mooi uitzicht hebt maakt dat alles weer goed en geeft veel voldoening lijkt me, ga zo door!!

Rianne 2022-09-23 09:53:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.