Hornes

Noorwegen, Hornnes

Een relaxte dag vandaag omdat we gisteren zo goed hebben doorgereden; fijn!
De meiden konden heerlijk uitslapen en omdat de dag niet zonnig begon werden ze ook niet door de hitte hun tent uit gejaagd.
Want het weer was vanochtend nog niet al te best en het regende ook nog een uurtje ofzo. Dan is het best frisjes voor een koukleum zoals Leonie is ;-)
We zijn aan het einde van de ochtend naar het hiernaast gelegen Mineralparken gelopen en hebben daar een museum bezocht over mineralen. Wel leuk gedaan alsof je in een berg loopt. Ze hebben 1.200 stenen en mineralen van over de hele wereld hier verzameld.
Verder was het een park voor jongere kinderen met activiteiten als schat zoeken enzo. Maar ook een mega waterpark met een aantal verschillende obstakels, glijbanen, 2 flippers, trampoline, klimtoren en nog veel meer.
Sabine en Linde zijn daar later in de middag nog heen gegaan toen de zon scheen en het wat warmer was. Maar daarvoor hebben ze samen een aantal uren doorgebracht in het Klimpark Klatreskogen. Een klimpark 4-12 meter hoog in de bomen met maar liefst 4 kabelbanen die de rivier de Otra oversteken en het schijnt een van de mooiste klimparken van Noorwegen te zijn.
Vanavond maken we de restjes op uit de camper (heel vervelend 😉) en doen we weer spelletjes buiten. Morgenochtend hoeven we ook niet te haasten. Rond een uur of 11 willen we hier wegrijden zodat we dan ruim op tijd in Kristiansand zijn voor de boot.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

leuk zeg, en veel te doen voor de meiden. ziet er heel gezellig uit allemaal. groetjes aan allemaal en goede reis naar huis.

Elma 2022-08-04 23:00:54
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.