Dahab

Egypte, Dahab

Zondag 7 mei
We arriveren einde van de ochtend .
Een heerlijk klein resort om te relaxen bij zwembad . S’avonds diner en kampvuur in de tuin van het hotel.
Maandag 8 mei
Vanmorgen snorkelen in Blue Hole met schitterend koraal en kleurrijke vissen zwemmen . Prachtig!!
Daarna lekker vrije dag en chillen bij zwembad. S’avonds met de groep met jeeps en local guides de bergen in voor sunset , eten , meditatie , kampvuur en vallende sterren kijken . Superavond🥰.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Oh dat ziet er weer fantastisch uit. Er is in ruim 40 jaar niet zoveel veranderd. Jordanië is vast ook prachtig. Goede reis verder!!

Janny 2023-05-09 10:06:21

Mooie verhalen en foto's, en nog een mooi land voor de boeg. Veel plezier!

Miki 2023-05-09 11:10:31

Wow. Prachtig weer. Een aaneenschakeling van mooie en bijzondere activiteiten en ervaringen.

Marga 2023-05-09 17:26:35

Jeetje wat ziet dat er allemaal fantastisch uit!! Ga door met genieten! 😘

Riny ter Averst 2023-05-10 09:15:10

Ach wat is dit allemaal ook weer bijzonder. En die prachtige onderwater wereld. Zo bijzonder om daar even deel van te mogen maken met dat snorkelen. Geniet samen heerlijk van deze mooie reis

Ike 2023-05-11 10:49:42
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.