Hakone dag 3

Japan, Hakone

Vanochtend op pad geweest naar Gora. Ruim 45min met de trein. Een hele happening, de machinist moest 3x wisselen van voor naar achter. Dan wisselen van spoor en weer verder. Heel grappig om te zien dat iedere keer de conducteur en machinist buigen naar elkaar als ze wisselen.
Dat is hier natuurlijk heel gewoon maar stiekem voel ik mij net de koningin als ze voor mij buigen.
Vanaf Gora met de cablecar Hakone Tozan train ook wel de Hydrangea train genoemd. Langs de kant staan allemaal hortensia's. Nu nog kaal maar in de vroege zomer mooi in bloei (schijnt).
De eerste stop die we hebben genomen was naar het Hakone Open Air museum.
Was lekker rustig en wel grappig om te zien.
En dan het laatste stukje met een kabelbaan naar Owakundani station. Je gaat dan met de kabelbaan over de geisers. De geur kwam me weer bekend voor. Het leek ook net IJsland. Ook nu zat mount Fuji in de wolken....
Morgen zien we hem weer en hopen dan dat hij ook zonder wolken te zien is.
Het was aardig fris daar boven op. We zijn dan ook redelijk snel weer voor de drukte uit ,naar beneden gegaan.
Een van de typische lokale lekkernijen schijnen zwarte eieren te zijn. Die worden gekookt in zwavelwater waardoor ze zwart worden. We hebben ze zelf niet gezien, lijkt me ook niet echt gezond.

Er rijden hier ook hele grappige auto's. Toyota, Honda en Suzuki hebben ze in het assortiment. Hele hoekige mini auto's. Maar super populair. In allerlei kkeuren. Ik vind het net van die 25km wagentjes.
Morgen weer naar een andere plaats verhuizen waar we maar 1 nacht verblijven en dan de afsluiting in Tokyo.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Hakone Open Air museum: mooie kunst hoor! Vooral dat glas in lood. Is het een toren waar je in kunt?

Petra 2024-03-17 11:04:23

En Honda en Suszuki's: niets mis mee hoor 😉 Deze zijn vast zo hoekig omdat er met zulke bevolkingsaantallen dan meer auto's naast elkaar passen 😀

Petra 2024-03-17 11:05:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.