10e dag Bonaire

, Bonaire

Vanmorgen een leuk snorkelplekje gevonden vlakbij het vliegveld. Hebben onze stoeltjes onder de bomen gezet. Eindelijk een beetje schaduw. We dachten makkelijk via zandstranden het water in te kunnen maar dat was niet helemaal waar. De golven gooiden ons op de koraalkeien. Au au. Weer mooie vissen gezien o.a. de trompetvis.
Zijn gaan lunchen in Kralendijk. Nico heeft een giga clubsandwich genomen. Knap dat hij die op kreeg. Vervolgens nog even naar de mangrovebossen gereden. Apart om te zien. Ezels en geiten dwalen hier los over het eiland. Overal zie je bordjes: pas op voor overstekende ezels. Nog even de vuurtoren op de foto gezet. Is net een Dorische zuil. Nog even boodschappen gedaan bij AH en toen het bubbelbad ingedoken.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Jullie verhalen zijn erg leuk om te lezen Ik zie het echt voor me hoe je in de zee gesmeten wordt Maar ..... Komen jullie wel terug ..... Het is zoooo mooi daar en zo lekker warm???

Deksel 2015-11-24 08:57:51

Wij denken dat jullie stiekem ook een beetje gaan verlangen naar koelere oorden, heerlijke fietspaden en zus en zwager.

sjaak en jacqueline 2015-11-24 09:13:48

Nico mag nog wel iets bruiner worden op die 2e foto.

Koen zegt niet zulke lelijke dingen 2015-11-24 10:47:26

Ziet er allemaal geweldig uit, je zou er jaloers op worden als je hier naar buiten kijkt.HaHa Voor die overstekende ezels zou ik maar uitkijken voor je het weet zit er een in je auto. Alles prima op nr 41.

Lya 2015-11-24 13:50:51

He Diny. Aan alles komt een eind. Ook aan deze vakantie helaas. We komen terug hoor. Dan lekker shoppen in Roermond. Verheug ik me op! Zus en zwagert. Je kent me goed he. Heerlijk erwtensoep, bruine bonen met spek. En kou en fietspaden zie ik voor me in mn warme dromen. Koen, kan het zijn dat je ietsiepietsie jaloers bent? Je kunt hiet ook goed hardlopen, kom gerust langs. Ha Lya. Die ezel zit al elke dag naast me in de auto haha. Ik zal hem op de foto onder het bordje zetten. Ja is zo lekker hier. Fijn dat alles goed is.

conny.Nico.Antillen 2015-11-24 14:39:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.