Maandag 2 januari zijn we vertrokken naar Isla Plana, zo'n 150 km. verder naar het zuiden. Hier hebben we vorig jaar ook een paar weken gestaan. Het fijne van deze Camping is het verwarmde zoutwater zwembad. Inmiddels hebben ze ook zo'n
( we hebben ze geteld ) 600 zonnepanelen geplaatst op de plaats waar vorig jaar de tennisbanen nog lagen. Verder is alles toch een beetje hetzelfde. We zijn nog wel naar La Zohia gefietst, een oud klein vissersdorpje waar een fort uit de 16e eeuw staat genaamd "Torre de Santa Elena". Vroeger hielden ze van hieruit toezicht op het scheepvaartverkeer. Het is in bezit van cultureel belang, Spaans historisch erfgoed. Weer een flinke klim met de fiets maar zeer de moeite waard. Wat een uitzicht over de baai en de zee !
s'Middags met kennissen van vorig jaar op het dorpsplein van Isla Plana afgesproken.
Ik ben met Ferdinand en Anneliese meegelopen langs een ravijn en over het strand en Ton en Rene gingen op de fiets.
Heerlijk met z'n allen in het zonnetje gezeten en lekker bijgekletst. Spanje is niet duur. Om een voorbeeld te geven, voor 2 bier en 1 wijn betaalden we 4 euro 30.
Woensdag gaan we naar Mazarron, dat is maar 10 km. verder maar toch net weer een andere omgeving en stad.
Geschreven door Annie-en-rene.naar.de.zon