Cruz de Benidorm

Spanje, Benidorm

Vandaag zijn we naar Cruz de Benidorm gefietst op de berg Sierra Helada. Een hele pittige klim maar tijdens de beklimming heb je prachtig uitzicht over de Middellandse Zee en de skyline van Benidorm. Zeer de moeite waard dus. Zo steil het omhoog ging, ging het dus ook naar omlaag. Veel remmen dus maar niet constant aldus René. Toch waren de remblokjes en remschijven van de fiets van René oververhit. Hij brandde zelfs zijn vingers eraan bij het controleren ervan. De remschijven waren echt blauw. We hebben een stuk naar beneden gelopen om ze te laten afkoelen. Al met al een prachtige fietstocht!

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

πŸš΄β€β™€οΈπŸš΄β€β™€οΈπŸ‘πŸ‘

Michel 2022-12-15 07:17:24

😁😁

annie-en-rene.naar.de.zon 2022-12-15 18:04:21

Leuk de verslagen van jullie te lezen, gelukkig gaat het ook weer goed met je begrijp ik. Lekker genieten van dit alles.

Lia 2022-12-15 21:37:28

Dank je wel Lia, het gaat weer goed hoor ! 😘

annie-en-rene.naar.de.zon 2022-12-16 12:51:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.