Alaska reis

Nederland,

19 juli vandaag zijn we het Denalipark in geweest, een gigantisch groot natuurreservaat.
Ik geloof dat het bijna net zo groot is als heel Nederland. Je mag er niet met eigen vervoer in , in het bezoekerscentrum kun je tickets kopen voor diverse tochten langer of korter. Wij hebben gekozen voor een tocht van 8 uur. Je wordt dan het park in gereden met een bus. De chauffeur stopt onderweg een paar keer, als je wil kun je daar blijven en wachten op de volgende bus. Het eindpunt voor ons was Eieleson na 120 kilometer. Een prachtige rit schitterende dalen vergezichten met enorme bergen heel indrukwekkend wat een natuur in dit land. Omhoog en omlaag via een stoffige gravelweg, vaak heel dicht langs diepe afgronden maar prachtig. Onderweg hebben we Dallsheeps gezien, kariboes, 2 slapende grizzlyberen en een eland met 2 kalven.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Mooi hoor!! De ongereptheid!

Hieke 2017-07-20 21:02:14

Prachtige foto's. Mooie natuur

Bert B 2017-07-20 21:55:42

Fijn dat jullie zo genieten. Houkje even een sopje over de achterkant van die camper hoor! Veel plezier nog en leuk dat we zo mee kunnen genieten. Groetjes ook van Piet

Erna 2017-07-20 22:01:51

Wat een geweldig tocht

Geertje 2017-07-20 22:45:35

De burgemeester van het dorp Talkeetna in Alaska, de kater Stubbs, is dit weekend op 20-jarige leeftijd overleden. Stubbs werd in 1998 verkozen tot burgemeester van Talkeetna, bij gebrek aan ‘betere’ kandidaten. Het dorp heeft sindsdien geen mens meer als burgemeester gehad.

Geertje Berveling 2017-07-24 07:14:59
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.