foto's geplaatst bij 7 januari

Beste allemaal.
Ik ging alleen even naar de post kijken en merkte dat ik kon uploaden.
Dus ik heb de foto's geplaatst bij de 7e januari.

De afgelopen dagen hebben we besteed aan het wegwijs worden in de buurt.
De hostess (die hier zelf ook woont) heeft ons wat tips gegeven over wat er te doen is in de buurt en verder weg.
Zaterdag hebben we een mooie rit gemaakt langs de kust naar de eerstvolgende grotere badplaats genaamd Aquilas op 48km afstand.
Het is hier een echt landbouw gebied, we reden kilometerslang door velden vol met slaplanten welke driftig werden geoogst door zo te zien afrikanen.
Ook zijn hier ook enorm veel kassen waarin tomaten en aardbeien worden gekweekt.
In Aquilas zijn we een shoppingcenter ingereden (vergelijkbaar met Alexandrium bij ons)
en ondanks de zaterdag was het er toch heerlijk rustig.
Verder hebben we het tot heden rustig aan gedaan, het is vanaf vrijdag heerlijk zonnig maar er staat een koude wind uit het noordoosten die het voor je gevoel erg koud maakt, de laatste dagen is de dagtemperatuur niet boven de 12 graden uitgekomen.

Vandaag de 11e januari is het eindelijk 17 graden geworden. We zijn naar Murcia geweest (45min) rijden en hebben de stad bezichtigd en zijn bij Carrefour binnen geweest.
Voor vertrek de auto volgetankt voor € 1.09 p.ltr.
Morgen 12 januari gaan we een fikse strandwandeling maken om de spieren weer wat los te schudden.


Al 1 reacties bij deze pin

  • 2010-01-13 22:39:28

    Hoi hoi, Bij jullie wordt het warmer, hier is het echt winter dus geniet er maar goed van. Geprobeerd foto's te bekijken, maar kan ze niet vinden. Misschien toch niet gelukt of het ligt aan mij. Dikke knuf van ons.