Regen

Het is vandaag een dag met regen en het wordt niet warmer dan 10 graden, echt een boodschappendag en verder niets.
Ik heb foto's gemaakt maar hier in het internetcafe kan ik ze niet te voorschijn toveren. Ik zal zo thuis kijken waarom niet en dan komen ze van de week wel.
Nu ook weer geen foto’s. Ik heb java gedownload om de foto's te transporteren maar ook dat werkt niet. Helaas.

Toen ik terug kwam van mijn eerste bezoek aan het internet cafe merkte ik dat bij het invoeren van de foto’s, deze abusievelijk alleen waren opgeslagen op mijn externe harde schijf, normaal sla ik ze op de c-schijf op en als back-up ook op de externe schijf maar in dit geval niet en omdat ik alleen de portable p.c. naar het internet cafe had meegenomen kon ik de foto’s niet vinden.
’s-Middags zijn we naar Mazarron gereden en hebben alle boodschappen gedaan bij de Liddl en bij Mercadono.

Wat ons enorm verbaasd is de aanwezigheid in het huis van spullen van de eigenaar.
Alle kastjes zitten vol met houdbare levensmiddelen, wasmiddelen, wijnen, whiskey’s noem maar op en het staat er. Zelfs kleding en schoenen liggen klaar om aan te trekken.
We hebben de hostess gelijk ingelicht en deze zou de eigenaar vertellen dat dit niet de bedoeling is.
Er kan allerlei geruzie uit voortkomen als de eigenaar denkt dat er wat weg is en wij weten zeker dat wij er niet aan zijn geweest.
Catherine zegt: het huis lijkt op de Marie Celeste (d.i. een boot die met alles erop en eraan op volle zee werd aangetroffen zonder een levende ziel aan boord).

Vanavond viel ook de stroom uit. Wij zoeken naar de stoppenkast in alle kamers, Catherine had uit voorzorg al kaarsen meegenomen omdat we dit een paar jaar geleden in Javea ook al hadden meegemaakt, het is gewoon niet prettig omdat de temperatuur snel daalt in deze ongeïsoleerde huisjes.
Uiteindelijk hebben we de hostess gebeld die vijf minuten later arriveerde en de stoppenkast liet zien achter een plaatje in één van de muren van de huiskamer, wie zoekt er nu een stoppenkastje dat verborgen zit achter een plaat in de huiskamer?

Catherine vraagt zojuist of ik ook verteld heb over de stroomuitval en ze vraagt zich af: denkt iedereen nu dat wij alleen maar pech hebben?---dit is echt niet zo, we hebben het juist enorm naar ons zin, we zien de humor in van de gebeurtenissen van de afgelopen dagen.
Alles wat er gebeurt maakt het leven gewoon een stukje spannender voor ons.


Al 3 reacties bij deze pin

  • 2010-01-08 18:54:33

    Ha lieverds, Hopen dat het snel lukt met die foto's, ben benieuwd hoe het er allemaal uitziet. Pec h???? jullie hebben mazzel wij moeten gewoon werken hier in dit koude land. Nou weer een hele dikke kus van ons, genieten en de side blijven vullen.

  • 2010-01-09 10:37:58

    Hallo beste vrienden, Ik heb alles aandachtig gelezen. Jammer van de foto,s en van de wishkeys, dat je er alleen maar naar kunt kijken en aankomen niet. Vandaar dat het met de foto,s niet lukt. Verder is het fijn dat jullie het naar je zin hebben en daar gaat het tenslotte om. Wij doen niets anders dan sneeuw ruimen en zout strooien. Vandaag krijgen we sneeuw uit Duitsland en dat gaat gepaard met een felle oostenwind. De temperatuur is hier ongeveer - 4 graden maar met die wind voelt het -12. Voor de rest gaat het goed en er is nog steeds geen post. Martha en Bob.

  • 2010-01-13 21:33:31

    Hallo beste luitjes, Bij jullie lekker warm, bij ons stervens koud. Wim even in het kort. Stigter en ik kunnen geen foto,s van jullie ontdekken. Kan je ons van die afstand even tippen ? Verder heel weinig post. Verder alles goed hier. Veel plezier en maak maar mooie reizen langs de schitterende kust. Groetjes van ons allemaal en tot wederhoren. Martha en Bob.